(2019)

Hangi Kadın

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Etkileyici bir filmdi. Her izleyenin, kendince bambaşka derin anlamlar çıkartacağı türden bir film. Kafayı, yalnızlıktan ve ihanetten yemiş bir kadın var hikayenin merkezinde. Bu kadın artık çaresizlikten acizce işlere el atıyor (sanal dünyada yaşamaya başlamak gibi). Aslında filmin derinine indiğimizde, bazı psikopatların da yine bizler tarafından -bir nevi- yaratıldığını görüyoruz. Çünkü insanlarla, insanların o ince yerleriyle öyle oynuyoruz ki kimilerimiz, o melek gibi insanlardan birer şeytan yaratıyoruz. Filmdeki -bir nevi alt metinde yatan- bu gibi birtakım duygular, beni çok etkiledi. Özellikle de filmin fon müziklerine aşık oldum. Bolca da cinsel sahneleri olan bir filmdi. Depresyon döneminizde izlenmesi tavsiye edilir. :)

avatar
0

günümüzde teknoloji caginin nimetleri diyelim sanal alem sosyal media insanlarin bir cok seyi aradigi yer evli yada bekar farketmeden bir cok kisinin sevgili arama motoru diyebiliriz kisaca sonu genelde facia ile biten iliskilerin yasandigi yer . bir cogu maske takmis ardindakini taniyamiyorsun bu film onu anlatiyor kisaca .konusuna gelince herkes kendi capinda hakli oyun icinde oyun lakin atalarimizda dedigi gibi 40 dan sonra azani tebesir paklarin sözünün ne kadar gercek oldugu ispati gibi . emegine saglik admin kardesim

Hangi Kadın 1080p Türkçe Dublaj izle