Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Buz Devri Yılı Imdb Puanı Site Puanı
1
Buz Devri
2002 7,5 8,7
2
Buz Devri 2: Erime Başlıyor
2006 6,8 8,0
3
Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı
2009 6,9 8,5
4
Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor
2012 6,5 8,0
5
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma
2016 5,7 7,2
6
2016 5,9 6,1
7
2022 6,5 5,7
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Bazı karakterlerin eski dublörleri yoktu. O yüzden pek beğenmedim.

avatar
3

'Scrat'ı bu filmde kullanmamalarının nedeni... Yakında 'Disney/Plus' platformunda yayınlanıcak olan 'Ice Age Scrat Tales' isimli film... Fragmanını izledim... Üçüncü filmde 'Bayan Scrat' ve 'Meşe Palamut'u hikayesi vardı... =] Bu seferde 'Bebek Scrat' ve 'Meşe Palamut'u hikayesi izleyeceğiz... =] Bu arada 'Bebek Scrat' çok tatlı ve sevimli... =] 'Disney/Plus' için yapıldığı için, bu film gibi çok bişey beklemiyorum ama...

avatar
1

Görmeyen olursa diye buraya da yazıyım... Film değilmiş, yanılmışım... =[ 'Disney/Plus'ta şu anda yayınlanan bi mini dizi...

avatar
1

Paramız bitti şu buz devri serisini getirin de iyice bir suyunu sıkalım filmi.

avatar
0

@CsTk içimde Kalmasın. Moonfall 2022....... https://www.youtube.com/watch?v=DvYGpBQvhRw

avatar
0

Eski seslendirmelere alışık olduğumuzdan olsa gerek, bu seslendirme bi acayip geldi, bu defa olmamış... Canı sıkılan izlesin

avatar
4

Eski filmlerin havası yoktu. Yapılmasa da olurmuş dedirtti. Seriyi ilk defa altyazılı izlemiş oldum. O yüzden izlerken bir garip geldi. Dublajına alışmışız. Bir de gözlerim hep Scrat’ı aradı. Konu itibari ile 3. filme geri dönmüş. Yine kayıp dünyada geçiyor. Kapaktan da anlaşılacağı üzere ana karakterlerin üstüne kurulu olmayan bir filmdi. Diğer karakterlerin hikayesini ayırmak için yapılmış. İzlerken sıkmadı ama puanından da anlaşılan film pek beğenilmemiş. Puanı hala düşüyor. Bir devam filmi daha gelse seriyi bozmamak için izlerim.

avatar
0

@Kamil, bu filmdeki ana karakter Buck isimli üçüncü filmdeki tek gözlü hayvan. Onun maceralarını konu almış, diğer karakterler tabi olmaz.

avatar
1

@Atican, Neden yoklar demedim bende zaten.

avatar
0

Hocam kontrol grubu şurdaki altyazıyı baya leş bulmuş sanırım işareti yetersizde duruyo 3 gündür altyazı kaynağı burasımı.

https://turkcealtyazi.org/mov/13634480/the-ice-age-adventures-of-buck-wild.htmlAdminin Cevabı: KaraKedi çevirisi

avatar
1

@RaGNaRoK, Ben oradan indirip izledim. 3-5 yerde fena saçmalamışlar ama onun dışında gayet yeterliydi bence.

avatar
1

@nickimyokbenim, bnde izliycem izlemeden yazıyım dedim öle diyosan problem yoktur daha iyisi gelene kadar şmdilik bu dursun ilerde düzgününü çeviren çıkacaktır ilk altyazıyla çat pat izledim bunla daha iyi anlaşılcaktır.

avatar
0

@RaGNaRoK, gayet anlaşılır bir çeviri olmuş, ben keyif alarak izledim. Ama çocuklara izletmek için dublajı bekleyeceğim. :)

avatar
1

@nickimyokbenim, akşam baktım niye yetersiz logosu verilmiş altyazıya çözemedim imla ve çeviri sıkıntısıda olsa hafif yeterli demeleri gerekirdi. dublaj gelsede eski kadro olmaması üzücü olcak çocuklar bu tür bişeyi pek ırgalamazda seriye aşina olan belli bi yaştaki kişi için oldukca sinir bozucu olabiliyoki bu tür güzel serilerdeki seslendirme kadrolarının farklı farklı curcuna gibi olması kötü oluyo.

avatar
1

@RaGNaRoK, ben filmi artık bir daha ne zaman seyrederim, o zaman da dublaj mı altyazı mı tercih ederim bilmiyorum. Ama çocuklarım henüz altyazıyı takip edebilecek kadar hızlı okuyamıyorlar o yüzden dublajı beklemeye mecburum. Umarım onlar için yabancı bir ses moral bozucu olmaz. :))

avatar
3

Kesinlikle serinin en zayıf filmi. Kötü diyemeyeceğim ama iyi bir film kesinlikle değil. Senaryo zayıf. Komedi unsuru daha da zayıf. Filmin adından zaten ana kahramanların olmayacağını tahmin ediyordum ama Scrat'siz Buz Devri mi olur! Şu filme 2-3 Scrat sahnesi konsa belki eğlendiriciliği artar, daha keyifli bir hale gelebilirdi. Seri 4. filmden sonra aşağı doğru yuvarlanmaya başlamıştı fakat bu filmle uçurumdan düşmüş.

avatar
1

Bu filmde ana karakterlere odaklanmamışlar filmde crash ve eddienin tek başlarına yaşamaya çalışmalarını izliyoruz. Eğlenceli değil, komik değil, bomboş bir film.

avatar
0

@Faber, Bu film zaten biz Spin off yani ana karakterleri görmeyi beklemek biraz mantıksız

avatar
1

dublajsız zevk vermez ki bu da :)

avatar
1

Biz dublajı bekliyelim belki 2030'a kadar çıkar...
Rambonun son kanıda vardı dublaj olacak o da 2025'de çıkar. Hastaneden randevu aldım 3 ay sonraya verdiler. Ölmemizi bekliyorlar...

avatar
0

@Forever, Adam öldü hocam öyle bir ihtimal kalmadı.

avatar
0

@Forever, Sezai Aydın, Rambo: Son Kan'ı sinema dublajında seslendirdi. Onu koyarlar ileride

avatar
2

Bu filme dublaj yapılmadı sanırım, parasal kriz çıkmıştı

avatar
0

Merhaba bey Admin !Tr dublaj ne zaman gelecek ?

avatar
3

@Kerim tarik, Disney plus geldiğinde gelir

avatar
2

Eline Sağlık Patron.

Muhtemelen farkındasındır gözüm takılıyo yazıyım dedim onay bekliyen yorumlar, profil yorumlar kısmında kırmızı renkli ibare ile deilde sanki onaylanmış gibi bi şekilde gösteriliyo.

avatar
4

@RaGNaRoK, dark temada iyi gözükmüyordu o yüzden kaldırdım ekleriz bir belirteç ona.

The Ice Age Adventures of Buck Wild 1080p Türkçe Dublaj izle

Buz Devri 7 izle