(1998)

Küre

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Ben buna "bilim kurgu" demektense "masal" demeyi tercih ederim. Film iyi, sürükleyici ve oyuncular başarılı.

avatar
1

Güzel bir bilim kurgu örneği olmuş. ayrıca yapım yılı dikkate alındığında efektler de yerindeydi. konusu enteresan ve orjinal olsada kurgu olarak çok fazla benzer film var. yani tek mekanda sıkışıp kalan seçilmiş kişilerin bilinmeze karşı olan mücadelesi diyorum siz anlayın işte. fakat sonunu beğenmedim daha doğrusu anlamsız bi son oldu ve çok fazla soru işareti bıraktılar. böyle kaliteli bi kadronun olduğu filmde daha tatmin edici bi son olmalıydı. film bitiyor ve "eee yani?" demekten kendimi alıkoyamadım. her filmin kendince olumsuz tarafları vardır o yüzden cok da çöp film demeye gerek yok. bilim kurgu sevenler için güzel film olacaktır ben bu filmden haberdar bile değildim ve genel anlamda zevk aldım filmden. film kültürü olmadığı için "saçmaydı" kelimesinden başka bişey bilmeyen herkese şimdiden selam olsun.. XD

avatar
1

tek mekanda geçiyor sayılır baya bir gizemle ilerliyor merak edip duruyorsunuz ama film birazcık kısa olsaymış tadından yenmezmiş yine de ortalama üzeri bilim kurgu gizem meraklasına önerilir.

avatar
2

İşte tam da aradığım konu diyebilirim. Bunca yıl nasıl olmuş da izlememişim hayret ettim. En iyisi olmasa da bilim-kurgunun güzel bir örneğiydi. Çekilmiş olduğu yılı baz alırsam büyük emeklerle hazırlandığını da ekleyebilirim. Hiç sıkılmadan keyifle izledim.👍

avatar
1

Eh işte ne iyi ne kötü eger izleyecek film bulamıyorsanız açıp izleyin

avatar
2

Çıktığı yıllarda izlemiştim, benzer bir film izleyince aklıma düştü, tekrar izlerim.

avatar
2

kadrosu için izlemeye değer.

avatar
3

İşte budur... Sıradışı bir gerilim - bilim kurgu örneğidir kendisi. Arşivlik, ısıt ısıt izle her zaman gideri olan bir film. Teşekkürler Yönetici Kardeşim.

avatar
3

Sakin aksiyon diye tabir ettiğim bir film güzel ve izlenebilir

avatar
2

Çerezlik idare edecek bir film pişman olmazsınız ama mükemmel biri beklemeyin

Küre 1080p Türkçe Dublaj izle