(2020)

Asla Nadiren Bazen Her Zaman

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Amerika'da 15 yaşında çiftleşmeye başlayan aptal kızlar için farkındalık filmi.
filmin tek derdi, bu eyalette neden kürtaj olamıyorum.

'prezervatif'in henüz icat olmadığı bir evrende, internete, her şeye erişimin olduğu, okullarda her türlü cinsellik eğitimin verildiği bir yerde iki tane safın, başı kesilmiş tavuk gibi dolandıkları, dram yaratılabilmek için duygusal ergenleri kullanmış, bağımsız bi film.

o çatık kaşlı feminist ablalar bir film ısmarlasa, bundan farksız olmazdı sanırım. Bu şekilde yapacaksanız hiç yapmayın bu tarz filmleri, 15 dakikada kısa film olacak senaryoyu uzatıp 101 dakika film çekmişler. Filmdeki erkek karakterlerin hepsi sapık, kadın karakterlerin hepsi melek.
Filmin sonuna kadar bir 'dönüş' bekliyoruz ancak herhangi bir dönüş, çarpıcılık filan olmadan film bitiveriyor.

Daha iyi bir film izlemek istiyorsanız '4 ay, 3 hafta, 2 gün (2007)' filmini izleyin ama bu mide bulantısından uzak durun.

avatar
-1

Bence güzel derslik bir yapım.Özellikle genç hanımlara tavsiye edilir.

avatar
0

Film'e ön yargınız olmanızı istemem ama filmin konusu istenmeden hamile kalan bir kadının kürtaj yaptırmasıyla ilgili, sıkıcımı evet bilgi edinmek belgesel havası sevenler izlesin yoksa zamanınızı heba etmiş olursunuz.

Asla Nadiren Bazen Her Zaman 1080p Türkçe Dublaj izle