(2021)

Koruyucu

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Liam Neeson var ise filmi düşünmeden izlemek gerek.. Bence eski aktörlere göre en iyilerinden.. Tabi şöyle birşey var Liam Neeson olmasa film nasıl olurdu.. Orta seviye!!!

avatar
1

bence gayet başarılı ...hele ki bir sahne var....varol bee dedirtti süperdi.....izleyin ...anööövvvv

avatar
1

İhtiyar delikanlımiz yine karşımızda yine klasik klişeler dolu bir liam neeson filmi daha adam artık hiçbir senaryo yönetmen seçmeden tüm gelen projeleri kabul ediyor hele böyle kendini yormayacak kendi tarzında olunca adamımiz kim belli aslında böyle iki tane daha var Nicolas Cage ve Jason Statham neyse fazla uzattık aktöre sevenler takip edenler izleyebilir ama diğer filmlerine göre aksiyon neredeyse Yok daha çok dram eçmiş aile psikolojisi var iyi seyirler

avatar
0

ortanın altı, çok tadı tuzu yok

avatar
0

Böyle klasik konuya sahip filmleri kurtarmak için gerilim ve aksiyonun dozajını arttırırlar genelde,ama bu film hem çok basit bir konuya sahip hem de çok ağır ilerliyor.Dozajı arttırmayı bırak aksiyon ve gerilim neredeyse yok.Böyle olunca Liam Bey bile kurtaramamış filmi.

avatar
0

the marksman koruyucu film türkiyede 5 kasım 2021 yani bu gün vizyona girdi.

avatar
2

şu adamın eline silah vermeyin, ortalığın anasını ağlatıyor

avatar
1

@aliarslan, puhhaha liam baba dağıtır ortalığı :D

avatar
6

Vallahi şu adamın yerinde olmak isterdim, yeni filmi geliyor THE İCE ROAD 2021, Yine aksiyon dolu bir film
69 yaşındasın bi dur, biraz dinlen, mola ver, ruhu genç adamın ne yapsın, hiperaktivite , biz 40'ından sonra hayattan bezdik.

avatar
4

Biraz Extraction havası, biraz John Wick esintisi, diğer benzer işler, klişeler bir de üstüne leblebi aman Liam Neeson. Artık görmeye o kadar alıştık ki böyle filmleri, filmin sadece az olan aksiyon sahnelerinde meraklı gözlerle ekrana baktım, o sahnelerinden dışında temposu yavaş bir filmdi bile diyebilirim. Aksiyondan çok konuya ağırlık vermişler, e yaşlı kurt Liam amcamız da 70 yaşına geldi çok normal, çok yormak istememişler kendisini.
İzleyeceksiniz büyük beklentilere girmemenizi öneririm, sadece Liam Neeson’ı bir filmde daha görmek için izlenilir.

avatar
0

liam neeson bu tarz yapımların bi 5 yıl daha ekmeğini yer. (bruce willis, nicolas cage son dönemleri gibi...)

avatar
1

@fersude, bruce willis oyunculuğu bıraktı geçtiğimiz günlerde :(

avatar
3

Diğer filmlerine göre aksiyon biraz daha az, senaryoda kopukluklar var, son dakikada karakter dönüşümleri hoş olmamış. Yönetmen - senarist eline yüzüne bulaştırmış

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

liam neeson gördüm izlicem şimdi admin emeğine sağlık altyazı olması filmi daha çok izle diyor bravoo süpersin

avatar
3

liam abi yapmış yine ama hareket biraz az olduğu için düşük kalmış yani bu adam olunca beklentide tavan oluyor dram ağırlıklı olmuş bu kez.

avatar
0

bir şey eksik filmde sarmadı beni

avatar
9

Adamı seyrede seyrede... Nüfusuma almışım gibi. Görünce hoşgeldin dayı diyesim var. Aileden oldu. İftardan sonra tatlı niyetine. Sağol admin, eline sağlık. Mutlu seyirler herkese.

avatar
7

@siralama, Hahaha aynı şekilde valla

avatar
6

@siralama, Zaten oynadığı filmlerin de tipleri hep aynı, sanki farklı filmler değil de, uzun soluklu Liam Neeson dizisi izliyoruz :D

Koruyucu 1080p Türkçe Dublaj izle