(2020)

Lanetli Bağlar

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
-1

yapıştır play tuşuna izle

avatar
1

Başlangıçta ağır ilerlese de sonradan baya açılıyor bende düşük puanı hakketmediğini düşünüyorum. Bildiğiniz sağlam korkunç bir film...

avatar
0

Büyülü ayinli filmleri seviyorsanız puanına aldanmadan izleyebilirsiniz.Fakat izlerken gerilim ve ürperme hissini tam manasıyla verdiğini söyleyemem.

avatar
1

Her türlü korku-gerilim izledim. En beterine de şahit oldum, en güzeline de. Bu türden geçmişim oldukça kalabalık olduğu için şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki, bu film 4,7'ye layık değil, o-la-maz, asla kabul edemem! Büyük haksızlığa uğramış. Acayip şaşkınım ve biraz da kızgın. Ayıp yaa. Kurguyu beğendim. Verdiği gerilim dozu da tam ayarında. Şu 'bağlama (kem göz)' olayı da çok iyiydi, gayet tutarlı ilerleyip sona bağlamışlar. Ayrıca ben zaten Netflix'in kamera çekimini de hep beğenmişimdir, e böyle olunca ortaya güzel bir iş çıkmış, daha ne olsun? En düşük 6,0'yı hak ediyor fakat ben daha cömert davranarak 7 yıldızı hak görüyorum...
@Nilayy verdiği puana güvendiğim 3-5 kişiden birisiniz, söylemek istedim. ^-^

avatar
0

arkadaşlar, filmin fragmanla alakası yok. başka bir film yüklenmiş...Adminin Cevabı: Film bilgileri yanlış olmuş düzelttim, bilgi için teşekkürler.

avatar
0

@fersude, teşekkürler...

Lanetli Bağlar 1080p Türkçe Dublaj izle