Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

güzel film izlenir

avatar
2

Heyecanın hemen başlaması iyi olmuş. Film sonuna kadar devam ediyor gerilim ve olaylar. İzlenebilir.

avatar
4

Fragmanını izlediğimde bu film izlenir demiştim... 'Gerilim' türü için idare eder seviyede... Ölüm korkusu ve öleceğini önceden bilmek gibi konular işlenmiş... Film çok basit değil, çok iyide değil... Senaryo konusunda 'One Missed Call' ve 'Final Destination' serilerinden esinlenilmiş... İzlerken aklıma 'Scream' seriside geldi... Oyunculuklar idare eder seviyede... Mantık hataları saymakla bitmez... Saymakla uğraşmıycam... =] İzlemek isteyenlere fazla beklentiye kapılmadan izlenir diyorum...

avatar
2

Beklentilerimi yüksek tutmamıştım ama, film hoşuma gitti diyebilirim. Filmin konusu ve gerilimi fena değil. süresi sizi sıkacak kadar uzun değil.

avatar
0

Zaman israfı ama korkmayı seviyorsanız izleyin.

avatar
1

Fazla beklentiye girmeden izlenilir..

avatar
0

Allah var yer yer korkkuttu yer yer gerdi.Gerilim ve korku olarak doyurdu.Gel gelelim lakin ki konu bazen saçmalaştı hatta kendi oyunculari bile biz ne yapiyoruz burda demisler gibi hissettirdi. Ama yine de izlenir sıkılmadim.

avatar
1

Rastgele bir korku filmi açalım dedik. Karşımıza bu film çıktı. Korku filmi ihtiyacımızı karşıladı. Güzel miydi yani. Çok büyük bir beklentiyle açmadığımız için bize iyi geldi. Yer yer gerdi yer yer korkuttu. Konusu biraz farklıydı. Sonu da tahmin edile bilinirdi. İzlenir mi bence izlenilir.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

seytan ve cinler alakali film.gecmisinle karsina cikiyo deyuz:=)))))
telofonuzada bilmediniz anlamadiniz her boku indirmeyin diyede mesaj vermis hahahahahah

avatar
1

Daha iyileri vardır ama yine de izlenebilir bir film. Bazı sahnelerde mantık hataları varken, bazı sahneler de iyi düşünülmüş. Ortalama bir film denebilir. Ayrıca filmde Jordan Calloway (Matt) oynamasına rağmen onun ismini de bulamadım.

avatar
-2

korkunç olmayan biraz bile gerilim olmayan bir korku filmi izlemeyin

avatar
1

Saçmalığın daniskasıydı ama izlerken sıkılmadım. Ne de olsa korku filmlerinde mana aramamak lazım. Baş roldeki kız filmden daha güzeldi.

avatar
2

Basit bir kurgu sadece karanlıkla korkutulmaya calısılan bir fillm. Yani bulundukları ortamda bir şeyler olacağı belli ama hala orda bulunmaya devam ediyorlar cok saçma. Ayrıca spoiler var yorumu gizliyorum okuyabilirsiniz bir şey kaçırmış olmazsınız. Ayrıca son kısımda

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
2

Admin fenasın vizyon tarihi 30 ocak yazıyor. Şu an 24 ocak filmi izledim bile kralsın <3 :DAdminin Cevabı: 30 ocak almanyada vizyondaymış, amerikada geçen sene çıkmış

avatar
2

Hoşça sayılır ama gerilim-korku olduğunu bilin.

Countdown 1080p Türkçe Dublaj izle