(2020)

Kadaver

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Başarısız bir film..

avatar
2

Bu film için nedene bilir ki ? Filmin genç yönetmeni Jarand Herdal’in ikinci uzun metraj filmi. Daha önce kısa filmlerde kendisini göstermiş. İlk uzun metrajlı filminde pek bir başarılı olamamış. Bu filme gelirsek bu filmdeki gergin atmosfer gayet başarılı işlenmiş fakat iyi bir izleyiciyseniz filmin ilerleyen dakikalarında neler olacağını yüksek ihtimalle tahmin edebiliyorsunuz. Senaryo gayet başarılı ama yine’ de bir şeyler eksik kalıyor. Belki daha profesyonel bir yönetmenin elinden geçseydi yada ne bileyim çok abartılı olmasa’ da efekt eklenip bir nebze daha izleyenleri hoplatacak sahnelere yer verilseydi çok daha iyi olabilirdi. Umarım bu genç yönetmen ilerleyen zamanlarda daha kaliteli filmlerle karşımıza çıkacağını umuyorum. Velhasıl orta kalite düzeyinde beklentinin belki’ de bir tık altında’ da olsa film kendini izlettiriyor. Herkese iyi seyirler dilerim.

avatar
2

Derinliği olan bir konusu var fakat yüzeysel işlenmiş. Bu da filmin kalitesini yere düşürmüş. Filmi seyrederken, 'bu şöyle olsaydı, daha iyi olurdu,' demekten kendimi alamadım. Amatör ellerin avucunda debelenmiş durmuş ve ortaya sığ bir film çıkmış.

avatar
1

Heyecanli korkunc bir filmdi.

avatar
3

filmin degisik bir senaryosu var bi seyler yapmaya calismislar tabi amerikan filmlerindeki sinerji yok ama genede izletiyor kendini . emegine saglik admin paylasim icin tsk ederim ..

avatar
3

Çerez niyetine izleyebileceğiniz 80 dakikalık kısa ve güzel bir gerilim filmi. Kocaman bir otel, tiyatro sahnesi yapılmış ve izleyiciler ile oyuncular iç içe, birtakım dolaplar dönüyor ve bizler de izliyoruz bakalım neler oluyor... Film kusursuz değil tabii ki, kusur aramak için izlenilirse pek çok hata bulunabilir ama şöyle "iyi bi' gerileyim, meraklar içinde kalayım" diyorsanız izleyin derim.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

Kadaver 1080p Türkçe Dublaj izle