(2018)

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Senaryosu sizi cezbedecek cinsten.Sonuna kadar gerilimi ve merak uyandıran gidişatı ile sizleri ekrana kilitleyecek.

avatar
2

Gizem kategorisinin hakkını veren, gidişat için sürekli teoriler üretip sonuna kadar hepsini ayrı ayrı yakan bir film, gerçekten güzeldi.

avatar
1

Korku kategorisinde olmamalı. Gerilimden çok da sanki polisiye romanı okuyormuşsunuz gibiydi. İzlerken farklı planlar yapıyorsunuz sebepler için, final için ama çok farklı ilerliyor ve bitiyor. Aman aman bir gerilimi yok sadece merak ettiriyor.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

@Büşra91,

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

@ayyuka, Doğru siz deyince hatırladım teşekkürler.

avatar
3

filmin basi ile sonu farkli yere gitti yok artik dedirtecek sahneler var .sonuc olarak merakli arkadaslarin merakini giderir iyi bir film , bir parentez acmak gerekirse ebeveyn olarak cocuklara sahip cikmak gerek iki kizin plani facia ile sonuclandi . emegine saglik admin kardesim ..

avatar
2

Yer yer durağan ilerlese de dudak ısırtan bir gerilimdi. Olayların ilerlemesi ve farklı farklı şekil alması nasıl bir sona bağlanacağını merak ettiriyor. Hatırı sayılır kapanış sahnesiyle de tadı damakta bırakıyor. Gerilim sevenlerin ilgisini çekeceğine eminim...

avatar
3

şaşırtan final...

The Lie 1080p Altyazılı izle