(2016)

5. Dalga

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

bu kız tam buzdolabı ne oyun gücü var nede bişey sırtındaki çantası ondan daha iyi rol yaptı film vasat izledigime pişman oldum Liev Schreiber ve maria bello parasız kalmış belli :)

avatar
1

Uzaylılar tiplemesine farklı bir açı getiren film. Uzaylı tiplemesi bu sefer insandı. Ama aslında insan değil insan kılığına girmişler. Senaryo olarak film gayet iyiydi. Ben eleştirilerilerin ve kötü puanlamanın abartılı olduğunu düşünüyorum. “Chloe grace moretz sana bakarken zaten film akıp gidiyor… benim için ayrı bir odak noktası.” Labirent ölümcül kaçış ve açlık oyunları gibi gençlik- aksiyon- macera türünde olan filmleri sevenler, bu filmi beğecektir. Tavsiye ederim.

avatar
0

sıkılmadan izlenecek bir film

avatar
3

Her tür felaket konusunu içeriyor. Ben sevdim ama her uzaylı filmindeki klasik "Biz insanık, hislerimiz zayıflık değil güçtür" ana fikri baydı artık.. Bir de gemi var, yaptıkları var, uzaylılar yok. O eksik olmuş ve sonu da tatmin etmiyor.

unutmadan ekleyeyim. Zaten Amerikan ordusu teknolojiyi çalıştırmayı başarsa onlara füze atardı. Mantık hatası dolu ve 2. filme uzatmak yerine yavaş ilerleyişi hızlandırıp sonunu getirebilirlermiş.

avatar
-1

Hemen hemen her sahne sündürülmüş. Atlaya atlaya yarısına kadar izledim. Sonra kapattım. Çok sıkıcı.

avatar
0

Kitap serisi de var ama filmi kitaba benzemiyormuş ilk çıktığı zaman izlemiştim bence çok güzel baş rol oyuncusunu severim

avatar
0

gerçekten izlenebilecek bir film biraz farklı olması filmin kalitesini arttırıyor.imdb puanı biraz az bence güzel izlenmesi gereken bir bilim kurgu filmi

avatar
1

.Aç Labirenti bir daha izle, Ama bunu sakın izleme.

avatar
0

inşallah 2. film gelmez. Hayatımdan 2 saatimi çalan saçma sapan mantık hatlarıyla dolu bi film

avatar
1

Yine bi dünyanın sonu ve onu kurtarmaya çalışan ergenler teması. Hunger Games ve türevi saçmalıklar arasında bu en kötüsüydü be.

avatar
4

Filmin konusu ilgi çekici ama görsel efektler insanı tatmin etmiyor. 2. filmin sinyali verilmiş ve umarım sağlam olur.

avatar
3

Olaylara Cassie nin gözünden bakılmış, konusu da güzel ama çocuksu sahnelerin bol olduğu, bilim kurgunun geri plana itildiği imdb nin de ona göre şekillendiği bir film. Chloë Grace Moretz in hatırına izledim. yine çok güzel oynamış.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

openload da farklı bir film var

avatar
1

Hocam openload alternatifte başka bir film var üstelik diğer alternatifler uçmuş.

The 5th Wave 1080p Altyazılı izle