(2019)

Saplantı

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Dertsiz tasasız ve kafasızsanız, hem mecaz hem de gerçek anlamda her haltı yiyebilirsiniz temalı yapım. Şimdi bu filmden ne çıkarmamız gerekiyor? Pollyanna dünyasında yaşayan insanlar, en saçma nasıl duyar kasarız demişler. Araya birkaç tane, adını bağırarak taş atıp video çeksen ödül alacak, feminizm gibi konu serpiştirmişler ki göz boyayabilsinler. Tamamen zaman israfı.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
2

Toprak, cam, beton, kağıt, sünger, sabun gibi maddeleri yeme alışkanlığına sahip insanların haberlerine mutlaka denk gelmişsinizdir. Filmde tam olarak bu konuya değinmişler. Bu tür garip alışkanlığın zemininde yatan sebepleri de dolandırmadan gayet açık bir şekilde özetlemişler. Ötelenmemesi gereken, ciddiye alınması gereken çok farklı bir konuyu ele aldıkları iyi olmuş. Filmi izledikten sonra bu tür mental rahatsızlıkları olan bireylere karşı daha farklı bir bakış açısına sahip olabilirsiniz...

avatar
0

@ayyuka, taş toprak yiyenlere sahip çıkalım mı? Hahah filmi nerenizle izliyorsunuz yahu

avatar
0

Film sakin ilerlemesine rağmen izleyeni sürekli olayın içinde tutuyor. Özellikle kişinin yaşadığı ana etki eden bir geçmişi varsa, o geçmişle başa çıkmaya çalışırken ortaya çıkan yönelimlerin ve sonuçlarının hayata nasıl yansıyacağı güzel bir şekilde işlenmiş. Haley Bennett'i izlemeyi hep keyifli bulmuşumdur ve böyle farklı rolleri yaşıyormuş gibi canlandırıyor. İyi seyirler.

avatar
2

İnsanın geçmişiyle yüzleşmesi bugününü de etkiliyor gerçekten.. Geçmiş insanı eğer baş etmesini bilmiyorsa tüketiyor çoğu zaman. Güzel bir filmdi gerçekten..

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

fena değildi.Yavaş ve sakin bir filmdi ama sıkıcı değildi.Sonunu hadi bitirelim artık diye yazmışlar.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

Swallow 1080p Altyazılı izle