(2020)

Gizli Gerçek

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
2

Sinirinizi bozacak kadar aptalca bir hikayesi v psikolojik bir tanıdan ilham alarak ağzını yaya yaya anlattığı bir senaryosu var. İçinde herhangi bir korku unsuru yok bu arada, hatta sesini kısarsanız film sadece gizeme dönüşüyor.

Ben bir tv filmi olmasına bile razıydım ama bu kadar saçma bir film izlemeyeli ne kadar zaman oldu hatırlamıyorum. Filmde bazı anlar var, ciddiye alınamayacak kadar yüzeysel v beyinsizce yazılmış.
İzleyecek daha iyi bir film bulun kendinize.

avatar
1

Amerikan horror story dizisinin kraliçesi burda mimikleri öyle bir kullanıyorki filme renk katıyor finaline üzüldüm onu seven olarak diyim izleyenler anlar :) sarah sana sadece 10

avatar
3

Sıkmadan izlettiriyor ama tv filmi kalitesinden öteye geçmiyor.

avatar
5

Çok büyük ahım-şahım bir gerilim değildi. Açıkçası izleyicilerin puanlama yaparken birazcık bonkör olduğunu düşünmeme sebep oldu. Gizem-gerilim hayranı biri olarak açık olmak gerekirse bu film beni çok etkilemedi. Özellikle benim gibi detaycı bir izleyiciyseniz bazı kusurlar ve hatalar yakalama olasılığınız yüksek. Böyle olunca filmin atmosferinden adım adım uzaklaşmak var ya işe o duyguyu hiç sevmiyorum. Neyse ki son sahnede minik bir bomba patlatmışlar, oradan geçer bir puanı hak ediyor. 6/10

avatar
7

imdb puanina aldanmayin bence kötü bir senaryo ve kurgusu var oyunculukda amatörce geldi . emege saygi tsk ederim admin ..

Run 1080p Altyazılı izle