(2007)

Timsah: Nehrin Dişleri

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Bu tarz filmleri severim zaten.Keyifle izledim güzeldi.

avatar
2

Tuzlu su timsahları, yaşayan en büyük ve en güçlü timsah türüdür. avustralya'da bir balıkçı çekilen görüntülerde, büyük beyaz köpekbalığını karaya çıkartarak parçaladığını gösterdi. Her şeyden kaçabilirsiniz ama bu türden kaçamazsınız. Boyları 6-8 m arasındadır. Avustralya’da kanguruların korkulu rüyası olmuştur. Avustralya’da her yıl birçok insan timsahlar tarafından öldürülüyor. Filme gelecek olursak, bu anlattığım konu üzerinden giderek mantıklı bir film çekmişler. Dünyanın en büyük timsah türüyle, muazzam avustralya manzaraları birleşince ortaya sağlam bir film çıkmış. Bu türü sevenler, mutlaka ama mutlaka 2019 yapımı ‘crawl’ filmini izlemeliler. Bu türün şu ana kadar en gerçekçi, en sağlam filmi o diye düşünüyorum.

avatar
1

keyifli heyecanlı timsah film güzel ve ürkütücüydü
timsahla oynamak olmuyormuş ısırıyor
DİKKAT TİMSAH VAR ISIRIR,

avatar
3

'Timsah' içerikli izlediğim filmlerden en iyisi buydu. Bu zamana kadar hiç karşıma çıkmadı, kimse de önermedi, hayret ettim. Zaman zaman gerilim tavan yaptı. Timsah sahneleri benzer türlere kıyasla oldukça gerçekçiydi. Emek verilmiş bir film olduğunu söyleyebilirim. Devam bölümünün gelmemiş olması büyük kayıp bence. Görsel kalite için webteizle'ye teşekkürler...

avatar
0

Çıtır lik çerezlik zamaniniz varsa izleyin

avatar
0

Admin film bozuk cogu yerde

avatar
1

@Admyk21, daha detaylı bir açıklama yaparsanız kontrol edeyim.

avatar
3

Daha önce izlemiştim. Hatırladığım kadarıyla değişik bir konusu vardı. Oyuncu kadrosunda tanındık ünlü isimler var ki bir timsah filmi için gayet iyi. Görsel olarak da fena sayılmaz. İzlenilebilir bir film.

avatar
4

bir film düsünün ne kadar ariza tip varsa o filmde toplanmisdir ya iste o film bu film .. emegine saglik admin kardesim ..

avatar
2

çok da mantık aramazsanız izlenebilir

Rogue 1080p Altyazılı izle