(2000)

Bir Rüya İçin Ağıt

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Bağımlılık insanı ne hale getirir? Sorusuna en net cevap bu film. Mutlaka izleyin

avatar
2

Darren Aronofsky mükemmel bir yönetmen.
filmi izleyeli 10 gün oldu hala filmin etkisindeyim Ama bu filmin asıl amacı bu.Bu film bir uyuşturucu filmi değil.Bağımlılık sadece uyuşturucuyla olmuyor.
Şimdi telefon, sosyal medya, ego vb.
Bunlar aslında gerçek uyuşturucular Şimdi bu yorumu yazdığım telefona bile bağımlı oldum.Ve bu film gerçekten ne kadar kötü bağımlılık yaptığını muhteşem ve rahatsız edici bir şekilde anlatıyor.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.


Müzik için zaten ayrı bir 10 puan verilir Lux Aeterna

avatar
2

Ne büyük bir batış ne büyük bir kaybediş özellikle sevenler için filmin sonunda sigarayı bırakmam gerektiğini düşündüm bağımlılığın ne kadar kötü ne büyük hüsrana uğrattığını yoksunluk yüzünden insanın kendinden gururundan nasıl tavizler verdiğini müziğiyle çekimiyle muazzam olmasa da buram buram kalite kokan bir filmdi 👏

avatar
4

Film müziği, planları ve görüntü yönetmenliği için bile izlenir. Vermek istediği mesajı en net şekilde veren, en açık ve en doğru biçimde veren; buna karşın senaryosu sapasağlam, hikayede en küçük bir kopma bile yok. Yok ilgimi çekmedi diyorsanız en azından soundtrack'ını dinleyin, o sizi buraya çekecektir. Tamamen sanatsal bir eser.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
1

mükemmel izleyin

avatar
0

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film. 4/4

avatar
2

Başyapıt.Müzikler ,kamera açıları çok iyi.Hikaye çok iyi yazılmış çok iyi kurgulanmış.Aronofsky'nin en beğendiğim filmi.Bundan sonra çıkan filmlerinde hep bir düşüş var bana göre

avatar
4

Kesinlikle, film izlemeyi sevenlerin bir defa da olsa izlemesi gereken bir başyapıt bizce. Dram-magazin-yüzleştirme-evlendirme-barıştırma-özendirici vs. tv programlarına bağımlı olan kişinin psikolojisinin nasıl bozulabileceğini, etkilenen birey hele ki ebeveyn ise bir süre sonra evlatlarıyla ilgilenmemeye başlaması riskini, ilgilenilmeyen evlatların sevgiyi ve dolayısıyla mutluluğu yanlış şeylerde ve hatalı arkadaşlıklarda arayabileceğini anlatışı öylesine etkileyiciydi ki (10/10)

avatar
3

Başta uyuşturucu olmak üzere bütün bağımlılıklar kötüdür. Bu filmde her ne kadar uyuşturucuyu ön plana çıkarsada bütün kötü alışkanlıklar üzerine kurulu bir film. Filmde anne oğluna gerçekten değer veriyor gibi görünebilir ama anne olmak bu değildir. Birşeyler ters gitmeye başladıysa devreye girilmeli tavır ortaya konmalıdır ki bazı şeyler için geç kalınmış olmasın. İnsanların bu noktaya gelmesinde ailenin rolü çok fazla. İyi bir aile düzenine sahip olmayan çocuklar hayatın kötülükleriyle tanışmaya daha elverişli oluyor hele bide kötü bir arkadaşlıklar kurmuşsa olay daha kötüye gidiyor. Kişilerin nefsine yenilip bağımlılıkları için nelerden vaz geçe bileceğininin, neler yapabileceğini çok net bir şekilde gösteriyor bize film. Doğruları ifade etmek için de yanlışları göstermek gerekiyor. Bu filmde bunu başarılı bir şekilde işlemiş alanında noktayı koymuş gerçekten.

avatar
3

ibretlik film,, müptelalar izlesin...

avatar
3

Bazı filmler bittiğinde vücudunuz ürperir ya . İşte bu film ürpertinin ta kendisi .

avatar
5

Herkesin müziğini bildiği ama çoğu kişinin izlemediği film.İzlemeyen varsa kesinlikle izlesin

avatar
3

Film görsel efekt şöleniydi. Kameranın çekim tarzıyla, müziklerin etkin kullanımıyla bambaşka bir lezzet veriyor insana. Filmdeki karakterlerin hayatı mükemmel bir biçimde dramatize edilmiş. Seneler sonra izlemek 10/9

avatar
1

Uyusturucunun nasil bir sey oldugunu goreceksiniz

avatar
3

Her ailenin izlemesi gerekir.

avatar
3

Harika bir film insanın ölmeden önce tatması gerekir

avatar
2

Çok Fena film. Mutlaka izleyin.

avatar
1

Bu filme kötü diyen sanat özürlüdür, sinema özürlüdür her şeyden öte insanlık özürlüdür. Bu flm bir klasiktir. Bir zamnlar Beyazperde diye bir site vardı, orada derinlemesine tartışmalara ve incelemeler yol açmış ender filmlerden biridir. Eğer sinema aşığıysanız mutlaka izlemeniz gereken 100 film arasındadır. Darren Aronofsky'i Darren Aronofsky yapan filmdir. Bir arakdaş okullarda ders diye okutlulmalıdır demiş, kesinlikle katılıyorum. Ama tek derdi bacak arası olan zihniyet doğal olarak buna izin vermez!

avatar
3

Öğütleyici bir film olmuş. Oyunculukları gayet başarılı buldum. Birde filmin dublajı çok kötü alt yazılı izleyin gerçi onunda sesi çok az çıkıyor.

avatar
0

Öğütleyici bir film olmuş. Oyunculukları gayet başarılı buldum. Birde filmin dublajı çok kötü alt yazılı izleyin gerçi onunda sesi çok az çıkıyor.

avatar
0

adam hangi harfi nerede kullanacaYını bilmiyor, film yorumluyor yok böyle bir şey :D

avatar
0

Filmin ilk 3 dakikasinda sesde sorun var kasma

avatar
1

IMDB: 8.4 Cok guzel bi film hayret simdiye kadar gormemisdim

avatar
-1

Arkadaşlar sıradan bir uyuşturucu ve bağımlılık karşıtı film , bu tarz gösterileri samanyolu ve flash ta bulabilirsiniz , imdb puanına bakarak izledim ama sanırım onlarda puanı bol bulduk saçalım demişler , filmin sıradan olmayan tek yanı kesinlikle müziği , izlemezseniz çok şey kaybetmezsiniz , büyük beklenti gerer şimdiden söyleyeyim :))

avatar
0

@Karahan Karan (Ziyaretçi), sıradan mı? Dedeeeee

avatar
0

Bu yolda gidiyorum bende. Sonum hayrola . . .

avatar
2

Yaşadığım hayata şükrettim. Birde son sahne;

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.

avatar
0

Bu ne ya icim karardi resmen

avatar
0

yahu ne acı bir film dir arkadasım hayattan sogudum yemin ederim bune böyle yaaaa

avatar
0

aşk seks aşık oldugun kadını sat sonra o seni satsın sonra diğerleri senı satsın her şey mevcut aşmış bu film

avatar
1

Emine Tamamen Katılıyorum çok güzel bi film gerçekten çok büyük dersler alınabilir.

avatar
2

Merhaba öncelikle aadmine çok teşekkür ederim bu film okullarda bir ders gibi gösterilmeli uyuşturucunun insana neler yapa bildiyini herkes görmeli güzel öyretici çarpıcı sıradışı bir film

avatar
0

video hatalı bulunamıyor.

Adminin Cevabı: Düzeltildi. İyi Seyirler.

Requiem for a Dream 1080p Altyazılı izle