(2008)

Yabancı

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Güzel Bir Macera Bilim Kurgu Karışımı İzleyin.

avatar
0

filmin bu kadar zarar etmesine şaşırdım ben. o kadar kötü bir film değil yani. hatta dönemine göre baya yüksek bütçeli bir film. güzeldi sevdim ben. norveç dili yükleniyor dedikten sonra ingilizce konuşmaya devam etmesi biraz garipti ama neyse :d

avatar
1

Başarılı Bir Bilim Kurgu Filmi İzleyin...

avatar
-1

CsTk adminim 720p sanki daha kaliteli gibi duruyor bir yanlışlık olabilir mi? Ayrıca her filmde ki gibi yüklenme tarihi şu siteden izle yazıları ortada olması standart haline gelmişti o şekilde daha hoş duruyordu fikrimi belirtmek istedim emekleriniz için elinize sağlık.Adminin Cevabı: 360p de kalmış sanırım tekrar kontrol eder misiniz.

avatar
1

Yanlışlık yok adminim sanırım görüntü boyutuyla ilgili önemli değil elinize sağlık.Adminin Cevabı: kullanılan kaynaklar farklı sanırım. 1080p fgt kullandım, 720p sibüyük ihtimal ltrg idi. neyse yeni bir kaynaktan eklerim 1-2 güne..

avatar
0

Çok eskiden DVD'de izlemiştim. Değişik bir konusu vardı. Bilim Kurgu ve Viking tarihini harmanlayıp ortaya farklı bir çıkarmışlar. Bilim Kurgu ve Viking savaşçılarını seviyorsanız bir şans verilebilinir. Ama görsel açıdan filmi biraz eksik buldum.

avatar
1

Vikingleri, dış gezegenden gelen yabancıyı ve yaratığı, aşkı, kabileler arası çekişmeyi, merhameti bir konu içerisinde birleştirip iyi bir senaryo ile sunmuşlar bence. Oyunculuklar güzeldi fakat birazda hareketlilik olsaymış çok iyi bir film olabilirmiş, kesinlikle kötü değil yanlış anlaşılmasın efektler-ortamlar-dönemsel ayrıntılar güzeldi ^^’ (8/10) Geçmişteki bir dönemi, uzaylıları ve ilginç bir öyküyü birleştiren bu tarz filmlerden *Kovboylar ve Uzaylılar (2011)*ı da izlemenizi önerebilirim.

avatar
0

Gereksiz yüksek puan. Ne güzel bir dövüş sahnesi ne güzel görselle ne de senaryo. Vakit harcamayın derim.

Outlander 1080p Altyazılı izle