(2009)

Ana

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
4

Bong hocanın kendine has filmlerinden biri, kendisi Kore sinemasında bnm için bir numaradır. Sıralamak yapmak hoş olmadı gerçi. Neyse, karakterlerin özgünlüğü, hikayenin özgünlüğünün de üstünde ve finaliyle filmin etkisi artmaktadır. Kore sevenler zaten izlemiştir lakin arayışta olanlar, kaşif ruhlular bir şans versin.

avatar
0

güzel bir film. 3/4

avatar
0

@thebighead, Bence 3/4 diye bi puanlama yapılmaz. 1/1 diyeceksin beğendiysen. Beğenmediysen de 0/1 dersin. Sonuçta her şey 1 ve 0 dan ibaret. Her şey birer kod, bu hayat yalan. Matrix ise gerçek. Yaşasın Matrix!!!

avatar
0

@bongcongcongconhoo, :D kuantum bilgisayarı diye bir şey duydun mu? her şey akla kara olmak zorunda değil, gri noktalar da olur. filmi beğendim ama bayılmadım. o yüzden de 4/4'lük değil benim için. :)

avatar
2

cok saglam bir filmdi kore filmlerini büyük begeni ile izliyorum . bu filmdeki senaryo kadar oyunculukda cok tavsiye ederim pisman olmazsiniz .. emegine saglik admin kardesim harika bir filmdi ..

avatar
0

Cok begendim filmi , konusundan daha ziyade çekimi, kurgusu, tavsiye ederim.

avatar
2

IMDb puanını fazlasıyla hak eden bir film.
Bir annenin oğlu için neler yapabileceğini iyi bir şekilde yansıtmış.
Tavsiye ederim herkse.
Teşekkürler, Emek için..

avatar
2

güzel bir film izleyin

Madeo 1080p Altyazılı izle