(2017)

Karanlık Sır

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Anya Taylor-Joy'un dublajını kim üstlenmiş diye merak edip dublaja biraz kulak çevirdim, tonlamalar falan 3.sınıf. ama bir sahnenin geçtiği yerde ''run'' kelimesi ''kaç'' diye değil ''koş'' diye çevrilecek kadar da salakça yapılmış. O yüzden alt yazılı izleyin.
Yani yorumları okumasanız bile kadroya aldandığınız bir film var karşınızda, gel gör ki sinefil bir izleyiciyseniz, konu size klişe gelebilir, hatta bir ergen romanını film yapmışlar gibi düşünebilirsiniz. Film dram/gizem arası. neden korku olduğunu aşağıda açıklayacağım v afişi click bait. tamamen tuzak.

Çok klişe bir konuyu sanki zorlama bir kurgulama ile merak konusu haline getirip filmin sonunda yönetmen seyirciyi şaşırtmak istemiş.. Bu filme referans olabilecek birkaç film ismi vermek mümkün. Ama filmlerin ismini vermek bile spoiler riskine giriyor.
Tamamı sıkıcı olan filmin, final sahnesi gediğinde ise giderek daha aptalca bir hikayeye hizmet etmek için harekete geçen karakterler, yaratmış olabileceği her türlü inanılırlığı v duyguyu ortadan kaldırarak, ilgi çekici v trajik olmaktan ziyade ''sizi nasıl kandırdım ama euheueheh'' diyen 12 yaşındaki bir çocuk gibi hissettiriyor. Ancak şaşırtıcı olmak için bu kadar çok çalışan bir filmin, bu kadar tahmin edilebilir olması garip. Garip yanlış bir kelime aslında, doğrusu ''korkutucu.''

Psikolojik/drama v gizem adı altında sıkıcı olabilen ama zeki olamayan filmlerden.

avatar
1

korku ve gerilim,ilk tercihlerim,korkuda iyi film bulmak zor,bu kaliteli bir gerilim olmuş.

avatar
1

Gerilim değilde gizem ve dram diyebiliriz filmin konusunun içeriği için, beni aile bağları bağladı ilk başta filme, ve sonrası kendiliğinden geldi, sonu ise ters köşe yapıyor sahiden, fakat film soluksuz bir çırpıda bitireceğiniz bir film değil daha ziyade baya bir süre sakinliğinizi bozmadan keyifle izleyebileceğiniz br film, farklı olmasından dolayı bir şans verebilirsiniz bence, benim için bi tık fazla gerilimsiz ve korkusuz kaldı ama yinede sevdim, iyi seyirler.

avatar
0

Çok iyi film

avatar
1

Korku filmi değil. Akıl Oyunları tadında güzel bir gerilim filmi harika ters köşe yaptı :)

avatar
1

gerilim sevenleri tatmin edici...

avatar
0

Rapid Videoda 720p seçeneğinin üstünde yıldız var artık premium falan mı oldu çünkü basınca açılmıyorAdminin Cevabı:maalesef, farklı alternatiflerden izleyin lütfen

avatar
2

tskler admin..harika bir gerilim hatta dram herşey var.uzun zamandır izlediğim en iyi filmlerden biri seyrettikten sonra 1-2 saat etkisinden çıkamadım. 10 üzerinden 8 veriyorum.

avatar
2

Psikoloji / Gerilim / Şizofreni tarzda level atlamış üst düzey bir film. Kesinlikle izleyin, izlettirin!

Marrowbone 1080p Altyazılı izle