(1997)

Los Angeles Sırları

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
3

Olaylar 1950'lerin Los Angeles'ında vuku buluyor ,film çıkmadan 2 yıl önce ölmüş olan Lana Turner'a da filmde rastlayabilirsiniz ve tabii ki afişte gördüğünüz gibi dirilen Veronica Lake'e de.

White, Vincennes ve Exley kendi mazisindeki bir takım iz bırakan olaylardan sonra polisliğe atıldılar .Üçünün de çalışma stili çok farklıdır buna rağmen etkileyici bir şekilde bir arada çalıştılar.Lynn Bracken konuştuğu çoğu erkeği etkileyen bir kadın White ve Exley'de dava sırasında ona kapılmadı değil.Bir uyuşturucu davası ile kadınları kullanarak onları eski ve yıldız ünlülere benzetmek için onların duygularını düşüncelerini değiştirip estetik yaparak adeta işinde usta olan bir milyonerin de dahil olduğu dava kesiştiğinde az buz olmayan davalara "hush hush "denen bir sır olarak ünlü kişilerin hayatını gizlice çekip sansasyon yaratan bir yayın organı da dahil oluyor .Bu süreçte gerçek tehlike tahminlerinden daha yakındır. Bu noktada "dostuna yakın ol düşmanına daha yakın " demek geliyor içimden.Olaylar iyice karışıyor ve hep gizemini koruyor. O kadar çok isim var ki arada film boyunca ismini duyduğum adamın kim olduğunu bilmediğimi farkettiğim de oldu .

Ana karakterlerin her biri harika ve aktörlerin her biri, bu karakterleri hayata geçirmek için müthiş bir iş çıkarıyor.Filmin hikayesi sadece asayişi sağlamak adına, adaletin yerini bulması için kötü ve beklenmedik durumlara karşı alın teriyle koşturan cesaretli polislerden ibaret değil , aynı zamanda cazibe, zeka , güç ,açgözlülük, sadıklık ,dostluk ve tabii ki aşk arzusu gibi birçok unsur da bu filmi izlemeyi eğlenceli hale getirdi.Çok da yeni sayılmayan filmin vintage havası çok farklı hissettirdi .Filmin polisiye rüzgarının da etkisiyle ardından bir Sherlock okuyasım geldi.

avatar
1

Harika bir Polisiye film. Ben Yıllar sonra ikinci kez izledim. Aynı zevki aldım. İzlemeyen herkese tavsiye ederim.

avatar
2

Süper bir film. Amerikan polisiye filmleri nedense hoşuma gidiyor. Yok burası fbi, yok cia kapışması felan derken sıkı bir gizemle film izlettiriyor kendini. Bizde olsa polis direk alın bunu al al al al diyip bitiyor. Kevin spacey, russel crowe, guy pearce gibi kadro var bide. Seven, Zodiac ve kemik koleksiyoncusu filmleri gibi keyifle seyrettim.

avatar
5

Bayağıdır izlerken beni yerimden kaldıracak kadar heyecanlandıran bir film izlememiştim. Zaten Kevin Spacey varsa gerisi teferruat benim için :)

avatar
2

birden fazla kez izlenebilecek ve hiçbirinde de sıkmayacak çok güzel bir film. 4/4

avatar
3

Bu tür polisiye filmlerden acayip zevk alıyorum. Polisiye film sevenlerin mutlaka izlemesi gereken bir klasik…

avatar
6

film gerçekten çok güzel birden fazla başrolü olan bi yapım fakat buna rağmen çok güzel ilerliyor Kevin Spacey, Danny DeVito ve Russell Crowe aynı yapımda çok güzel durmuş figüran olarak oynayan oyuncular nedense bu filmden sonra kariyerlerinde fırlama yaşamışlar gibi kbökabdösdbks (Bknz:Guy Pearce, Simon Baker) izleyin pişman olmazsınız

avatar
6

L.A Noire oyununu anımsattı. Cole Phelps'e de buradan selam olsun.

avatar
2

Kim Bassinger varsa ben coook guzel film derim

avatar
4

Çok sağlam film.

avatar
3

Senaryo ve oyuncular harikaydı tam bir baş yapıt

avatar
3

bazı yerlerinde filmi durdurup evde oha diye koşmama neden olan güzel bir filmdi.

avatar
1

öncelikle webteizle´ye biz film severlere böyle güzel bir site sundukları için teşekkürler.Film aktör kadrosu müthiş,kim basinger´ı unutmamak lazım tabi,senaryo iyi düşünülmüş,izlenilmeyi hak eden bir film...

avatar
3

günde bi kaç film izleyen biri olarak bu filmi buzamana kadar nasıl es geçmişim anlamadım.aslında konu bilindik "iyi polis kötü polis mücadelesi" ama başarılı buldum.ben beğendim

avatar
1

kevin spacey, russell crowe şahane. Tek eleştirim dublaja! Çok başarısız.. Webteizle altyazılı versiyonunu da yüklerse onu tercih edin derim ben..

avatar
1

part 5 ve 7 de problem var admın rıca etsem duzeltırmısın kesılıoo bellı bı sureden sonra sımdıden tskler...


Editörün Cevabı: partlarda sorun yoktur,eger takilma veya kesilme oluyorsa ,partlari once ara bellege alip ondan sonra seyretmeyi deneyiniz.

avatar
2

Seyretmeye değer güzel bir film.Emeği geçen tüm site görevlilerinede ayriyeten çok çok teşekkür ederim.Emeginize yüreginize sağlık.

L.A. Confidential 1080p Altyazılı izle