(2017)

Uzaydan Gelen Fırtına

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

film her şeyiyle güzeldi ama son sahnede dubaide ki sular bir anda nereye kayboldu bu kısmı biraz saçmaydı ama geri kalan kısmı gayet güzeldi. kısaca izlenir

avatar
2

Adamın kızı, kardeşinden iyi rol yapıyor. Film en az 6.5 puan olabilecekken şu adam filmi aşağı çekmiş. Daha önce izlemiştim bu filmi ve efektleri, animasyonları, konusu olsun baya sarmıştı. Ama 2. izleyişte şu Jim'in ne kadar kötü bir aktör olduğunu görmezden gelemiyorsun.

avatar
2

bu tarz (dünyanın sonu, felaket vb...) film yapmak zordur. inandırıcılık önemli bir unsurdur. iyi kotarılmış bir anlatı...

avatar
2

filmin kadrosu oyunculuk gercekden iyiydi 120 milyon dolarlik butce ile yapilmis 220 milyon dolar hasilat yapmis bir film imdb puani neden bu kadar düsük olmus anlam veremedim Gerard Butlerin en iyi filmlerinden bir tanesi bana göre . imdb puanina aldirmayip izledim bence cok iyiydi bu tür filmlerin hic birinde cehaletin en yaygin oldugu ortadogudan tek ülke bayragi göremedigim icin sasirmadim nedense . paylasim icin emegi gecen herkese tesekkür ederim ..

avatar
3

Filmi daha önce puanı düşük diye izlememiştim. Ama aldığı puan kadar kötü bir film değilmiş. Konusu biraz klasikti yine de bilim kurgu kısmı güzeldi. Oyuncu kadrosu da yine iyiydi. Ben görsel efektlerini de beğendim. İleri ki zamanlarda böyle bir çalışmanın da olmadı muhtemeldir. Hatta Çin’in bir yapay Güneş projesi vardı. Tek eksik biraz daha gerilimi yüksek olabilirdi. Hatta sonu da daha dramatik bitebilirdi. Kıyamet sonrası film severler bir göz atabilirler.

avatar
4

Mükemmel olmasa da iyi bir gelecek öngörüsü hikayesi, imdb puanının düşüklüğüne şaşırdım, halbuki çok iyi hasılat da yapmış, bence puanı 6-7 arası olmalıydı..

avatar
4

İklim değişikliğinin Dünya^mızda açacağı felaketlere değinen bu harikulade filmi sitenizde yayınladığınız için ne kadar teşekkür etsem az Webteizle, çok sağolun :) Efektler iyiydi bana kalırsa, konusu ve oyunculuklarda iyi, en azından bir fikir edinmeniz açısından izlemenizi önerebilirim (8/10)

avatar
2

Oyuncu kadrosu ve konusu gayet kaliteli bir film. Duygusallık filan kasılmış diyen arkadaş gitsin Alien vs Predatör yada Godzilla izlesin. Filmde dünyayı kurtarma konusu işleniyor ve bu konuyu duygusallık olmadan canlandıramazsınız. Film hiçte vakit kaybı değil. Aile boyu izlenebilir. Ben tek başıma izledim ve gayet memnunum.

avatar
-2

Tamamen vakit kaybı. Çok fazla duygusallık kasılmaya çalışılmış, gram etkilemiyor. Replikler de keza öyle. Efektler ve kurgudan kurtarır gibi biraz ama yok. 109 dakikanıza yazık.

Geostorm 1080p Altyazılı izle