Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

orta halli bir film ,beni tatmin etmedi

avatar
1

Filmi çok eleştirdikleri için ertelemiştim ama sadece Jr.'ı aradı gözüm, onun dışında gayet güzeldi. Kızı çok iyi bulmuşlar ayrıca.

avatar
0

film güzel akıcı ama biz "Robert Downey Jr.'ın oynadığı Sherlock Holmes"a alışık olduğumuz için sahnelerde eksiklik hissediyor olabiliriz.
Olayların birden ve hızlı bir şekilde çözülmesi gizemi bozmuş, sonunu tahmin edebildim ve beni şaşırtmadı.

avatar
0

YA instagramda çok gördüm bi bakim dedimde yorumlardan sonra kararsız kaldım ama izlicem admin bu arada heabımın gmailini değiştirme şansım varmı????????

avatar
0

@Bir karol fanı yanıı Karolista, bu adrese gidip değiştirebilirsin https://webteizle.vip/uye/12209/profil-duzenle

avatar
0

netflix sayesinde bu kadar popüler olmuş ortalama bir film

avatar
0

Sanki çocuk dedektif filmi gibi yapmışlar.. ireli ata ata sona kadar izledim.. 2 saatinizi ayırmaya değmez. Puanım 5.2/10

avatar
0

Senaryo ayrıntılar içerisinde kaybolmuş. Bir olayın nasıl çözüldüğünü göremedik, kanıtların nasıl birbiri ile ilişkilendirildiği anlaşılmıyor. Bununla beraber görüntüler, kostüm vs emek verilmiş. Ailece beraber zaman geçirilebilecek bir film, idare eder.

avatar
2

Gösterişli-karmaşık-şatafatlı sahneler yerine genç bir kızın gözünden sade-anlaşılır-soft anlatımıyla, uyarlandığı romanın gençlere tarihsel olayları ve Sherlock Holmes tarzı dedektifliği sevdirmek yönündeki konseptine-amacına uygun kurgusu son derece yerinde olmuş bana kalırsa. Genç kızın oyunculuğunu sevdim, mimikleri-konuşma şekli-davranışları çok güzeldi (8/10) Aynı oyuncu kadrosuyla devamının gelmesini isterim.

avatar
4

İzlenilmeyecek kadar kötü bir film değildi. Ama Holmes ismini görüp, büyük bir beklentiye girmemek lazım. Eğlenceli, maceralı biraz dram biraz gizemli bir film. Filmde dördüncü duvarın çok fazla yıkılması hoşuma gitmedi. Filmin ciddiyetini kaybettirmiş. Biraz daha ciddiyet katabilirlerdi. Kostüm ve mekan için emek harcanmış belli. Sherlock'un hatırına izlenilir.

avatar
2

Filmde mekanlar ve kostümler güzel olmuş. Filmin tarzını destekler nitelikte masalsılık katmış ancak onun dışında iyi bir şey yoktu. Öncelikle daha fazla izlenmesi için Sherlock Holmes karakterinin filme eklenmiş olması çok büyük bir hata. Onun gibi ağır bir karakterin en iyi ihtimalle çıtır çerezlik denecek bir filmde olması eğreti durmuş. Film bu ağırlığın altında ezilmiş. Bir de bu filmde feminizm mesajı vermeye çalışmışlar ancak o da eğreti durmuş. İzlenmesini tavsiye etmem iki saatiniz heba olmasın.

avatar
-1

gizem katmayi unutmuşlar...

avatar
-3

Bu film beğenildiyse yakında Daisy Holmes (karısı), John Holmes (oğlu) ve diğer aile üyelerinin de filmleri gelebilir, zamanında Dracula'nın Nişanlısı filmini bile görmüştük, para nerede aile bireyleri orada, soytarılığın cıcığı çıktı artık..

avatar
3

Güzeldi, izlenebilir.

avatar
4

dizisine ve robert abimiziin filmine göre bu filmdeki sherlock'a verilen senaryo çok basit geldi bana mycroft ve filmdeki çekilen yerler ve kostümler çok güzeldi özellikle enola holmes yer verilmiş milli brown iyi iş çıkarmış

avatar
-2

Netflix sayesinde böyle bir saçmalık gördük. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. İşlerini hakkıyla yapmışlar amaçları güzel biley yapmak değilmişki zaten kadroyu güzel yapalım yeter demişler.

Enolanın ve şu çocuğun olmadığı sahneleri ileri sarınca daha güzel oldu.
Espri yapmıyorum. Türk dizilerini seviyorsanız buyrun izleyin ama sherlock holmes dizisini izleyip geldiyseniz. Geri dönün çünkü alakası yok. Sir arthur conan doyle mezarında ters döndü.

avatar
0

@Kindfrez, Enola Holmes'un baş rolde olduğu filmde Sherlock beklemek de ne bileyim dkzpzkzjzjsj Enola Holmes kitap serisi var farklı bir yazar tarafından oluşturulan bir karakter Netflix yaratmadı anla kafana sok

avatar
0

@RachelAmber,
Okuduğun şeyi anlamıyorsun daha gelmişsin atar yapıyorsun. Tahminimce çok hoşuna gitmiştir film.

avatar
5

Umut vaat eden bir kadrosu olsa da senaryo için aynı şeyi söylemek biraz zor. Disney yapımı çocuk filmlerini anımsattı. İzledikten kısa bir süre sonra unutulma olasılığı yüksek. 'Holmes' ailesini duyunca daha eksantrik, daha gizemli, daha baş döndüren bir hikâye bekleyebilirsiniz fakat beklentinizi çok yüksek tutmayın derim...

avatar
-2

Çöp. Gerçekten çok kötü.

avatar
2

izlerken çok keyif aldım bence tatlı bir film olmuş:)

Enola Holmes 1080p Altyazılı izle