Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Tamam film çok üst düzey bir film değildi. Ama yani 4,3 gibi düşük bir puan alacak kadar kötü bir yapım değildi. Orta da bir emek olduğu belli. Rusların kendine özgü bir Bilim kurgu anlayışı var. Bu da iyi bir şey. İzlerken sıkmadı. Konusu biraz karışık ama farklıydı. Bir de çeviri sanki biraz sıkıntılıydı. Amerikan sinemasına bir alternatif olarak izlenile bilinir.

avatar
1

iyi filmdi senaryoya hızlı giriş yapmışlar ama sonra film normal akışına dönmüş...

avatar
4

Animasyonlar gayet güzel. Konusu yeni olduğundan anlaşılmayan kısımlar oluyor. Biraz da çeviriden kaynaklanıyor gibi. Onun dışında başarılı, en azından bir 6 puanı hak ediyor ??

avatar
1

Sanırım Endgame çakması denmişti bu filme, afişine bakınca hatırladım. Puanının neden düşük olduğu şimdi anlaşıldı.

avatar
3

4,1 puan alması şaka gibi... Evet, şaheser değil belki ama bu kadar düşük bir puanı da hak etmiyor doğrusu. Neticede ortada özgün bir senaryonun olduğunu düşünüyorum. Fantastik macera ve bilim-kurgu harmanlanıp izleyiciye sunulmuş ve böylece Ruslar bu filmiyle de orijinalliğini korumuş. Oluşturdukları kocaman fantastik kainatıyla, yaratıklarıyla, kostümleriyle ve görsel kalitesiyle ben filmi keyifle izledim.

avatar
2

bilim kurgu adına başarılı böyle filimlerin devamını diliyorum. daha çoğalmalı bilim kurgu filimleri. Efekleri düzenleyenlerin kafasını merak ediyorum dogrusu nereden alıyorlar bu fikirleri bilmek isterdim doğrusu.

avatar
2

Ruslar bu tür filmlerde kesinlikle çağ atlamaya başladı. Efektleri, konusu ve oyunculukları orijinal diyebileceğimiz harika bir yapım olmuş. Süresi biraz uzun ama değer.

avatar
2

@decapitare, bence böyle devam etmeliler darısı başımıza inşallah.

Vratar galaktiki 1080p Altyazılı izle