(2015)

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Film gayet iyi..

avatar
2

Cate Blanchett'in zarafetiyle taçlanmış güzel bir filmdi. Karşımızdaki insanı değiştirmeye çalışmadan, yargılamadan, rencide etmeden, saygı duyarak, kabul ederek yaşamak çok mu zor? Bütün insanları kucaklasak, dinlesek, barışık olsak dünya çok daha yaşanır bir yer olmaz mıydı? Aynı gökyüzü altında yaşarken niçin birbirimizi bu denli ayrıştırıp farklı kalıplara sokuyoruz? Kısacık ömre sevgi ve saygı sığdırıp huzur içinde yaşamak varken niçin kin, öfke ve nefreti seçerek çekilmez bir dünya yaratıyoruz?

avatar
2

İNSAN tercihlerine saygı,gelecekte özgür düşünürlü bir Dünya olması dileğiyle...Teşekkürler.

avatar
-3

@maladag21, özgürlüğe olan saygı çok yüce fakat böyle diye diye toplumun bu tarz bozuk ilişkileri kabul etmesi mi gerekir. Artık her yerde bunların dayatılması ve iyi gösterilmesi gerçekten çok üzücü.. Dünya bir bozukluğa gidiyor pedofiliden tutalım da çeşitli sapık cinsel arzuların meşrulaştırılması da bu şekilde olmaya başlıyor. Bizler buna dur demezsek gelecek nesillere nasıl güzel bir dünya bırakabiliriz bilmiyorum.. Çünkü lezbiyenlikten tutalımda tüm bu cinsel eğilimlerin sonu yok.. Sonumuz güzel olsun umarım..

avatar
-3

kaçın kaçın..!

Carol 1080p Altyazılı izle