(2014)

Çocukluk

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
1

Filmde 1 yıl geçmişse gerçekten1 yıl beklemişler,3 yıl geçmişse gerçekten 3 yıl beklemişler.En harikası da tesisatçı.

avatar
1

Filmin 12 yılda çekilmiş olması kendisinin diğer filmlerden daha özel bir konumda olmasını sağlıyor. Bir insanın zaman içindeki değişimini görmek gerçekten insan doğasında hayret uyandıran bir olay. Fakat koca bir kadronun seneler içindeki fiziksel ve ruhsal değişimini aşama aşama görmek tek kelimeyle muhteşem. Ve bunu sistematik olarak kayda alıp dram konulu bir film şeklinde izleyicilerin gözleri önüne serilmesi takdire şayan.

avatar
0

Konu cok guzel yansitilmis hosuma gitti . Paylasim icin tesekkurler.

avatar
1

Kendinizden ve çevrenizden bir şeyler bulabileceğiniz,konularda entrikaya girmeden düz ve sade işlenmiş ve emekle çekilmiş hoş bir film felsefe biraz daha abartılsa daha hoşta olabilirdi tabi ..

avatar
1

Dandun düşkünü olmayıp daha anlamlı konular arayanlar için harika bir başyapıt. Çocuğun, çevresindekileri adım adım yaşlanmalarını fark etmek bile aldığı puanı hak etmesine yetiyor. Bir LOTR, Matrix dünyası yada derinliği aramayın fakat geri kalan her şeyi bulabilirsiniz. İzlemenizi kesinlikle tavsiye ediyorum.

avatar
0

izledigim en iyi filmlerden birtanesi!

avatar
0

Reklamları kapama butonu yapsanız çok sevineceğiz by admin zira ailecek giremiyoruz !?

avatar
0

ömrüm boyunca bitirebilmek için direndiğim 1-2 filmden biri.. sonuna kadar nasıl dayandım bilemiyorum. paylaşım için teşekkürler ama bence film sınıfta kaldı..

avatar
0

admin acaba sitenizin android markette bulabileceğimiz bir mobil versiyonu var mı?Cevap yazarsanız sevinirimAdminin Cevabı:yok malesef

avatar
1

kesinlikle izlenmesi gereken bir film çok büyük beklenti içerisine girmeyi n 8.0 gördüğünüzde tarzına göre fazlasanıda hak eden bir film.

avatar
0

üç saat boyunca opera izleyebilen, bunu da izler...terside olur ..benim için mıy mıy mıy mıymıntı bir şey.....vk player arızalı

avatar
0

admin bu film mail.ru'dan da kaldırılmış vk da ki 480p 720 değil

avatar
0

boyhood,automata gibi filmler hep eksik sayın adminim haberiniz olsun. teşekkürler şimdiden...

Boyhood 1080p Altyazılı izle