(1988)

Aşk Üzerine Bir Film

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?
  • Sadece üyelerimiz yorum yapabilmektedir.
  • Henüz üye olmadıysanız buraya tıklayarak ücretsiz üye olabilir, zaten üyemizseniz buraya tıklayarak hemen giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Film Hakkında ... Yorum yapılmış. Bu yorumlara ... cevap verilmiş.

avatar
0

Vay be! Aşk adamı ne hallere düşürüyor. Lise yıllarımda bende bu arkadaş gibi olmasa da sevdiğim biri için aklımdan böyle tuhaflıklar geçti. Evini nasıl bulurum diye kara kara düşünüyordum. Evini bulup ne yapacaksam :) Neyse 2 sene boyunca uzaktan izledim. Yanından geçmeyi bırak, elli metre öteden görünce soğuk soğuk terliyordum. Bir gün okul çıkışı bugün konuşacağım dedim. Her gün okul çıkışı ailesinin onu almasını beklerdi. Okulda sadece öğretmenler kalmıştı. Aramızda elli metre vardı ama ona yaklaştıkça kalp atışım fırlıyor, vücudum titriyordu, konuşmaya çalışsam sesim çıkmazdı o kadar yani. Neyse yapamadım yine. Neyse okul biteli çok oldu ama aklımın bir köşesinde pişmanlığım ile duruyor.

avatar
0

Efsane aşk insanı ne hale getirir anlatıyor

avatar
2

Aşk duygusunun insanı güçsüz kılan, çaresiz bırakan doğası üzerine küçük bir film. Bu duygunun insanın kendi kafasındaki sınırlardan bile bağımsız olması ise, insanı allak bullak etmeye yetiyor. Film de işte bu temalar üzerinde geziniyor. Ben burada susayım ve film kendi sözünü desin.
Muhteşemdi...

avatar
1

Izledigim en guzel en tutkulu ASK filmiydi. Emegei gecen herkese tesekkurler. Tek kelimeyle HARIKA...

avatar
1

Filmi izləməyə başlayanda bu qədər çox sevəcəyimi heç gözləmirdim. Hər dəqiqəsi xoş keçdi mənim üçün. Bitməsini istəmədiyim şeir kimi film oldu.

avatar
2

Admin teşekkürler...
Dekalogdan bölümleri paylaşmani bekliyordum zaten. İlaç gibi geldi.

avatar
0

@Azazello, https://sezonlukdizi.org/bolumler/dekalog.html

avatar
0

@CsTk, Sonradan aklıma gelince baktım admin,teşekkürler.

avatar
1

mükemmel izleyin

Krótki film o milosci 1080p Altyazılı izle