(2015)

Yönetmen: Alain Gsponer
Senaryo:
Ülke: Almanya
Tür: Macera, Aile
Vizyon Tarihi: 10 Aralık 2015
Süre: 106 dakika
Bütçe: $8.800.000
Ödül: 4 wins & 7 nominations.
İstatistik: 12.689 37 24 11

Heidi Konusu

Heidi adında küçük bir kız, çocukları sevmeyen büyükbabasının yanına bırakılır ve büyükbabasının İsviçre Alpler'deki dağ evinde geçirdiği maceralar anlatılır..

Heidi küçük yasta anne ve babasını kaybeder. Buna karşın hayata küsmez, bir süre teyzesiyle birlikte kaldıktan sonra köye büyükbabasının yanına gönderilir. Büyükbaba normalde çok sinirli, huysuz, aksi bir adamdır, öyle ki Heidi'yi ilk gördüğünde onu istemez; fakat Heidi büyükbabaya kendini sevdirmeyi başarır. Heidi büyükbabayı da kendisi gibi yaşama bağlar.

Bu küçük kız, köy yaşamını, dağlarda koşup oynamayı, hayvanları otlatmayı çok sever. Köyde Peter isminde bir de arkadaşı olur. Onunla her gün dağlara çıkar ve beraber güzel zaman geçirirler. Bir gün teyzesi gelip onu dağlardan ayırmak isteyince çok üzülür, gitmek istemez fakat teyzesi onu zengin bir ailenin tekerlekli sandalyede yaşayan kızına yardımcı olması için şehirdeki bir eve götürür.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum
E-Posta Bilgilendirme
E-posta adresinizi girerek son yüklenen filmleri güncel olarak takip edebilirsiniz. (Aktivasyon Onayı Gereklidir.) Veya Telegramdan bildirim almak için buraya tıkla.

Heidi izle (2015)