(1994)

Cennet Yaratıkları

Yönetmen: Peter Jackson
Senaryo:
Ülke: Yeni Zelanda
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon Tarihi: 12 Eylül 1994
Süre: 109 dakika
Bütçe: $5.000.000
Hasılat: $3.049.135
Ödül: Nominated for 1 Oscar. Another 17 wins & 14 nominations.
İstatistik: 2.370 14 14 1

Heavenly Creatures Konusu

Film, ergenlik çağındaki 2 genç kızın arkadaşlıklarının öyküsünü ele alıyor. Kendileri dışındaki herkesi dışarıda bırakarak, kendi oluşturdukları hayal dünyasında yaşamaya başlayan bu 2 genç kız birbirlerine sımsıkı bağlanırlar.

Birbirlerinden aslında hayli farklı olan, farklı sınıflara mensup ailelerden gelen bu 2 genç kızı birbirine çeken sebepler izleyiciye arka fonda aktarılmakta.. İlk başta izleyici bu 2 genç kızın aşırı bağlılıklarına, kendilerini ayrıcalıklı kişiler olarak görmelerine, hayallerinde sürdürdükleri film yıldızlarıyla, opera sanatçılarıyla, kraliyet ailesi üyeleriyle dostluklarına sevecenlikle yaklaşmaktan alıkoyamaz kendini.Film izleyiciyi onların bu 2 kişilik dünyalarının tam da ortasına fırlatır. Onların 4. dünya adını verdikleri bu sanat ve keyif dünyasının büyüleyici atmosferine kapılmamak olanaksızdır. Öte yandan arkadaşlıkları giderek tehlikeli bir seyir izlemeye başlar ve ebeveynlerinin yanlışları bunun üzerine tuz biber eker.

RASTGELE FiLM İZLE Kendimi Şanslı Hissediyorum
E-Posta Bilgilendirme
E-posta adresinizi girerek son yüklenen filmleri güncel olarak takip edebilirsiniz. (Aktivasyon Onayı Gereklidir.) Veya Telegramdan bildirim almak için buraya tıkla.

Cennet Yaratıkları - Heavenly Creatures izle (1994)